Balkan United Army(CRO CSS server/forum)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na B.U.A css forum!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Zahtjev za unban

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Pr0 KilleR





Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyThu Apr 02, 2009 12:22 pm

Ako vas treba unban ovdje mozete napisat svoj ip Very Happy i objasnit zasto vas je bana...jeli vas ban zbog cita a vi niste imali cit(morate postavit neki screenshot kao dokaz ili sl.) ili vas je bana zbog psovanja,vrijedanja i sl.
Back to top Go down
MindFreak(cro)

MindFreak(cro)



Zahtjev za unban Empty
PostSubject: unban me   Zahtjev za unban EmptyThu Apr 16, 2009 11:08 pm

Ok prvo me zanima gdje se nade IP od tvog steama???
A sada razlog zasto sam ovdje:
nedavno sam igrao css i pojavila su se dva nooba sa hackovima, i ja popizdio iskljucia css i ukljucia neki detected hack da in pokazen da su glupi i da otidu tako da in napravin 30 killeva i nda da cu u server puff banalo me. hack sam isao koristit sa dobrim razlogom tako molim vas unban me.
PM me za ovo di treba nac od steama IP!!
Hvala unaprijed!!!
Back to top Go down
Pray4Mercy
Admin
Admin
Pray4Mercy



Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyFri Apr 17, 2009 2:15 am

mozes maknut tagove.banan si iz klana....pozzz nemoj da te vidim tu vise
Back to top Go down
MindFreak(cro)

MindFreak(cro)



Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyFri Apr 17, 2009 3:33 am

Pray4Mercy wrote:
mozes maknut tagove.banan si iz klana....pozzz nemoj da te vidim tu vise
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
jebote sta ti je?????
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
to je bilo odavno i napravio sam jucer novi steam!!!!
Back to top Go down
MindFreak(cro)

MindFreak(cro)



Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyFri Apr 17, 2009 3:35 am

Pray4Mercy wrote:
mozes maknut tagove.banan si iz klana....pozzz nemoj da te vidim tu vise

ako mislis da san ti hackao u serveru onda se gadno varas jebate pa zelin bit u tvome klanu i serveru!!!!!!!
Zasto bih onda hackao???
Back to top Go down
MindFreak(cro)

MindFreak(cro)



Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyFri Apr 17, 2009 3:37 am

Pray4Mercy wrote:
mozes maknut tagove.banan si iz klana....pozzz nemoj da te vidim tu vise

Please pray vrati me u klan i really want to be in it!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Back to top Go down
Pr0 KilleR





Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptySat Apr 18, 2009 1:18 pm

E ljudi izvinite ja ne mogu jos na vas server...A zaboravio sam ako se citer protivi banu a imao je cit dobie ban i na forumu...Hvala !




MISLIM DOBIJEB BAN NA FORUMU AKO TO HEAD ZELI....
Back to top Go down
MindFreak(cro)

MindFreak(cro)



Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyTue Apr 21, 2009 8:09 pm

Pr0 KilleR wrote:
E ljudi izvinite ja ne mogu jos na vas server...A zaboravio sam ako se citer protivi banu a imao je cit dobie ban i na forumu...Hvala !




MISLIM DOBIJEB BAN NA FORUMU AKO TO HEAD ZELI....
+

nisam tri posto svati sta zelis rec sa time ali nema veze!
Back to top Go down
Arabella
Admin
Admin




Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyThu Apr 23, 2009 12:35 am

ok, ja sam online sad.
recite sta je bilo prije.
Back to top Go down
MindFreak(cro)

MindFreak(cro)



Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyFri Apr 24, 2009 4:03 pm

Arabella wrote:
ok, ja sam online sad.
recite sta je bilo prije.

a nista ka trazia sam unban za steam acc jer san jedan dan igra css i upali neki likovi sa hackovima u server i ja popizdia naravno, izasa iz css ukljucia hack koji je bia detecible za steam i banaklo me sa na steam-u!!! A TIA SAN KORISTIT HACK NA DOBRE USLUGE LJUDIMA, tako da se rijesim losih cheatera!!! i onda odjednom pray napisa da sam banan da micen tagove itd. ni razlog mi nije reka!! a ja ne cu otic sve dok ne kaze razlog!! Sleep
Back to top Go down
VuL4





Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptyFri Apr 24, 2009 5:56 pm

A evo necu se mijesat , al koliko sam ja shvatio nisi bannan radi hacka vec radi punjenja foruma sa svojim topicima i ostalim meni bespotrebnim pitanjima itd.
Back to top Go down
MindFreak(cro)

MindFreak(cro)



Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptySat Apr 25, 2009 12:14 am

VuL4 wrote:
A evo necu se mijesat , al koliko sam ja shvatio nisi bannan radi hacka vec radi punjenja foruma sa svojim topicima i ostalim meni bespotrebnim pitanjima itd.

koja bespotrebna pitanja jebote pa za sta forumi sluze nego za rasprave i da PITAMO!!!! ali ako vama to tolko smeta onda cu prestat al ipak mislin da to nije u redi al jbg! Mad
Back to top Go down
VuL4





Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptySat Apr 25, 2009 12:17 am

neznam, to rijesi sa head adminom ...
Back to top Go down
Arabella
Admin
Admin




Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptySat Apr 25, 2009 2:52 am

da, ni ja ne znam zasto te pray banao..
reci cu mu sutra tj danas da ti se javi.
Back to top Go down
VuL4





Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptySat Apr 25, 2009 1:53 pm

Evo samo jedna obavijest, danas u 19h je war protic <C.p.K> klana na nasem serveru, vjerovatno ce oni postat u odgovarajucu temu i dati vam sve informacije, eto cisto da ti javim. Igramo 8/8.
Back to top Go down
Pray4Mercy
Admin
Admin
Pray4Mercy



Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptySat Apr 25, 2009 3:15 pm

hahahah pa danas je subote,ide se van.....kakav war xD....pozz
Back to top Go down
VuL4





Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban EmptySat Apr 25, 2009 5:34 pm

War je u 19h i traje 1h...ja neidem vani u 20h , tek u 22h...a neznam za vas Smile
Back to top Go down
MindFreak(cro)

MindFreak(cro)



Zahtjev za unban Empty
PostSubject: great   Zahtjev za unban EmptyTue Apr 28, 2009 12:00 pm

oke aj nadam se da cu i ja igrat ;D!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Zahtjev za unban Empty
PostSubject: Re: Zahtjev za unban   Zahtjev za unban Empty

Back to top Go down
 
Zahtjev za unban
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Balkan United Army(CRO CSS server/forum) :: public :: off topic-
Jump to: